Orjinal Ölümler

Aşağıdaki olaylar tam orjinallik. Hatta Guinesslik. Bilmiyorum guinessden ölüm rekoru varm?

1. Balkona 50 kişinin çıkması sonucu meydana gelen toplu ölüm. (dudullu'da bir köy nişanı töreninde)

2.TEM 'de seyreden araçtaki 5 kişinin radyoda oynak şarkı çalınca aracı sağa çekerek otoyolda göbek atmaya başlaması ve 3'ünün ayrı ayrı araçların çarpması sonucu ölümü. (adapazarı-hendek)

3.Elektrik direğine yaslanıp ayakkabısındaki taşı çıkarmak için ayağını silkeleyen kişiyi elektrik çarptığını sanan bir başkasının> akımdan kurtarmak amacıyla kafasına kürekle vurup öldürmesi.
4- Ağzına sheltox isimli ilacı sıkması ve sinekten beter ölümü. (istanbul-sultanbeyli)

5. Mühendisin kontrol için geminin buhar kazanına girdiği sırada bundan habersiz bir gemi personelinin kapağı kapatması ve geminin sefere çıkmasıyla mühendisin ölümü. (kocaeli)

6. Aynı işyerinde biri gündüz biri gece vardiyasında çalışan > baba-oğulun motorsikletle eve giderken sert bir virajda karşılaşıp> birbirlerine selam vermek isterken çarpışarak ölmeleri. (konya)

7. Nüfus sayımı nedeniyle kendisinden başka kimsenin bulunmadığı yolda (üstelik de otoban) sayım görevlisinin bariyerlere çarparak ölümü (TEM> otoyolu-gebze)

8. Karabük demir-çelik fabrikasında 600 tonluk pres makinasının arasından> emekleyerek geçen işçinin 2450 santigratlık fırından sigarasını > yakmaya çalışırken can vermesi. (karabük)

9. Tıraş olurken berberin rahatlatır diye boynu aniden sağa sola çevirme> hareketi sonucu küt diye boynu kırılan müşterinin koltukta rahmetlik oluşu.(erzurum)

10. Bir vatandaşın yatağındaki tahtakurusunu öldürmek için yaptığı> ilaçlamadan sonra uykuya dalınca tahatakurularıyla birlikte> zehirlenmesi. (bodrum-yalıkavak)

11. Bir lunaparkta kafadar iki gecebekçisinin uçan sandalyeyi > çalıştırıp binmeleri ve durduracak kimse olmayınca inemeyip sabaha kadar kusarak hayatlarını kaybetmeleri. (göztepe)

12. Arkadaşlarıyla iddiaya tutuşup kafasıyla mermer bloku kırmaya çalışan medyatik karatecinin mermer yerine kafasını kırarak beyin travması sonucu ölmesi. (Istanbul-esenler)
Orjinal Ölümler Orjinal Ölümler Reviewed by ömür yilmaz on 09:39 Rating: 5

Hiç yorum yok :

Blogger tarafından desteklenmektedir.